• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ VOJVODÍK

Základní popis

Truhlářství, stolařství. Zakázková výroba, dodávka, montáž, oprava, truhlářská, stolařská výroba, práce: -kastlíková okna -dveře -samonosné, obložkové schodiště, schody -postele -kuchyně včetně vestavných spotřebičů -interiér, interiéry..

Adresa

Sokolovská 963/16a
747 23 Bolatice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73348244

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba, dodávka, montáž, oprava

Kontaktní údaje

E-mail: jvtruhlarstvi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Vojvodík - Majitel

Mobil: 732 320 264
E-mail: jvtruhlarstvi@seznam.cz
Další firmy v oboru

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.