• Detail firmy

Truhlářství Urban, s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba schodišť, interiérových i vchodových dveří, oken, podlah a stropů, nábytku ze dřeva či lamina a zahradního vybavení.

Adresa

Lidická 502
552 03 Česká Skalice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27501701

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba schodišť

Zakázková výroba schodišť, interiérových i vchodových dveří, oken, podlah a stropů, nábytku ze dřeva či lamina a zahradního vybavení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 686 423

Kontaktní osoba

Pavel Urban - Jednatel

Mobil: +420 723 872 673
E-mail: truhlarstvi.urban@email.cz
WWW: www.truhlarstviurban.cz
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.