• Detail firmy

Truhlářství TOJO

Základní popis

Naše firma se zabývá výrobou zakázkového nábytku, především kuchyňských linek.Navštivte naše internetové stránky kde se dozvíte víc.

Adresa

84
783 46 Ústín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87421780

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní údaje

E-mail: truhlar.svrcek@gmail.com
WWW: www.truhlarstvitojo.cz

Kontaktní osoba

Josef Svrček

Telefon: 774 975 918
E-mail: truhlar.svrcek@gmail.com
Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.