• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ STENA s.r.o.

Základní popis

Kuchyňský nábytek. Interiéry na klíč. Kancelářský nábytek. Kuchyně na míru.

Adresa

Drahobuz 57
411 45 Drahobuz

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27354181

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 787 105
E-mail: ltm@stena.cz
WWW: www.stena.cz

Kontaktní osoba

Petr Stejskal - Jednatel

Telefon: +420 603 528 497
Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!