• Detail firmy

Truhlářství Salčák

Základní popis

Výroba zdvojených, otočných a kastlových oken, vchodových a interierových dveří. Dle dohody je možné vyrobit i jiné produkty z masivu jako jsou ploty, pergoly, přístřešky atd...

Adresa

Pocoucov 62
674 01 Pocoucov

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46184996

Výrobky, činnosti

Truhlářství.

Vyrábí zásadně z masivu. V 90tých letech převažovala výroba zdvojených, otočných a kastlových oken, vchodových a interierových dveří.

Kontaktní údaje

E-mail: eduard.salcak@seznam.cz

Kontaktní osoba

Eduard Salčák - Majitel

Telefon: 605 548 606
E-mail: eduard.salcak@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.

Jana Šedivá

Vyrábíme ručně malované a řezané naučné a didaktické hračky a skládanky pro děti od 3 let. Šijeme sáčky z organzy a jsme schopni zhotovit dřevěné hračky na zakázku.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme