• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ S.A.M.,s.r.o.

Základní popis

Firma Truhlářství S.A.M. s.r.o. působící na trhu v oblasti zakázkového truhlářství. Nabízíme široký sortiment výrobků na zakázku dle přání zákazníka.

Adresa

K Radotínu 286
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26183773
DIČ:  CZ26183773

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 744 854
Mobil: +420 603 799 624
E-mail: schodiste.sam@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvisam.cz

Kontaktní osoba

Petr Sladkovský - Jednatel

Petr Mareš - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.