• Detail firmy

Truhlářství - Pila Višňové, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vestavěnými skříněmi a nábytkem na míru a vybavením interiéru. Do vestavné skříně na míru jsme schopni zabudovat široký sortiment doplňků.

Adresa

Brněnská 404
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29210780

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní osoba

Ladislav Zpěvák - Jednatel

Mobil: +420 776 521 006

X Křivánek - Majitel

Mobil: +420 777 100 290
Další firmy v oboru

Spektrum Interier

Specializujeme se na zakázkovou výrobu bytového, kancelářského nábytku, vybavení ordinací, lékáren, restaurací, obchodů a dalších komerčních prostor. Nabízíme komplexní služby v oblasti návrhů interiérů a spolupracujeme s řemeslníky souvisejících oborů. Dbáme na úzkou spolupráci se zákazníkem pro dosažení těch nejlepších výsledků. To co navrhneme dokážeme i za rozumnou cenu zrealizovat.

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.