• Detail firmy

Truhlářství - Müller, s.r.o.

Základní popis

Firma Truhlářství - Bohumil Müller se zabývá zakázkovou a malosériovou truhlářskou výrobou. Jako materiál pro výrobu používá především smrkový a ostatní masiv. Vyroba interierové vestavby na míru, vestavné skříně, ložnicové systémy atd.

Adresa

Záhlinická 837
768 24 Záhlinice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27674533
DIČ:  CZ27674533

Výrobky, činnosti

Zakázková truhlářská výroba

- materiál pro výrobu používá především smrkový a ostatní masiv

Kontaktní údaje

E-mail: muller.bohumil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Müller - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 603 526 883
WWW: muller.bohumil.sweb.cz
Další firmy v oboru

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.