• Detail firmy

Truhlářství MF s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba nábytku-kuchyně,vestavné skříně,ložnice,dětské (studentské) pokoje,vybavení restaurací a kanceláří,plovoucí podlahy,obložkové zárubně,ploty,terasy,pergoly.

Adresa

Všestudy 1
277 46 Všestudy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24849952
DIČ:  CZ24849952
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: info@truhlarstvi-mf.cz
WWW: www.truhlarstvi-mf.cz

Kontaktní osoba

Michal Fidler - Jednatel

Telefon: +420 603 279 938
E-mail: truhlarstvi-mf@seznam.cz
Další firmy v oboru

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.