• Detail firmy

Truhlářství Krob

Základní popis

Zakázková výroba nábytku a doplňků. Od kuchyňských linek, přes kancelářský nábytek, vestavěné skříně, dřevěné obložky, postele, stoly a doplňky. Vše na míru dle představ našich zákazníků. Vysoká kvalita, krátké dodací lhůty a především rozumné ceny.

Adresa

Sibiřská 237
403 31 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74317661
DIČ:  CZ8106022947
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž kuchyňských linek

Kuchyňský nábytek se vám musí líbit, jeho praktičnost je snad ještě důležitější. Proto se snažíme o to, aby byla vaše spokojenost maximální.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 254 964
E-mail: info@truhlarstvi-krob.cz
WWW: www.truhlarstvi-krob.cz

Kontaktní osoba

Petr Krob - Majitel

E-mail: krobbi@seznam.cz
Další firmy v oboru

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.