• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ KOŘÍNEK

Základní popis

Naše orientace jsou především obklady a renovace schodů, dřevěná a nerezová zábradlí, dále vestavěné skříně, terasy z tropických dřevin, chaty, aj.

Adresa

Debrné 6
543 71 Hostinné

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48640255
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

renovace schodů

Naše orientace jsou především obklady a renovace schodů, dřevěná a nerezová zábradlí, dále vestavěné skříně, terasy z tropických dřevin, chaty, aj.

Kontaktní údaje

Mobil: 774 936 669

Kontaktní osoba

Pavel Kořínek - Majitel

Mobil: +420 774 936 669
E-mail: velkor@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-korinek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Lubomír Pelikán - Lišty Pelikán

Zabýváme se výrobou dekorativních dřevěných lišt od jednoduchých vzorů až po více propracované, které se používají v nábytkářství a k dotváření klasických interiérů.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.