• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ Konečný

Základní popis

Naše společnost se věnuje již nějaký čas výrobě výrobků stavebního truhlářství a tesařství. Nabízíme různé výrobky z různých druhů dřeva. Snažíme se uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Vyřezávání, atypické rozměry, náročnost. Obraťte se na nás.

Adresa

Švábky 2
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41826442
DIČ:  CZ5602067614
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výrobky stavebního truhlářství

Výroba ostatních výrobků ve stavebním truhlářství. Náš zákazník nás pán. Zaměřujeme se přímo na daný požadavek a snažíme se práci odvést kvalitně.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 863 513
Mobil: +420 603 532 850
E-mail: truhlarstvi.arnostkonecny@seznam.cz

Kontaktní osoba

Arnošt Konečný

Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.