• Detail firmy

Truhlářství K+K, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zakázkovou truhlářskou výrobu z masivu i lamina. Dodáváme dětský, koupelnový i vestavěný nábytek, postele, komody, skříně a kuchyně. Realizuj

Adresa

Na Hejčarech 92
373 65 Dolní Bukovsko

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26069024

Výrobky, činnosti

Truhlářská výroba z masivu i lamina.

Nabízíme zakázkovou truhlářskou výrobu z masivu i lamina. Dodáváme dětský, koupelnový i vestavěný nábytek, postele, komody, skříně a kuchyně. Realizujeme pergoly, zastřešení, terasy, schody a zábradlí.

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstvikk@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-kk.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Karban - Jednatel

Jiří Karban ml. - Jednatel

Mobil: +420 777 314 279
Další firmy v oboru

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.