• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ JIŘÍ KIRCHHOF

Základní popis

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu z lamina, masívu a dýhovaných materiálů. Schody, vstupní i interiérové dveře, vestavěné skříně, kuchyně. Dřevostavby, pergoly, altány, zahradní domky.

Adresa

Pivoňková 445
463 03 Stráž nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12057428
DIČ:  CZ6006202092
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Schodiště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 143 120
Mobil: +420 604 124 414
E-mail: kirchhof@truhlarstvi-liberec.cz
WWW: www.truhlarstvi-liberec.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kirchhof

Mobil: +420 604 124 414

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.