• Detail firmy

Truhlářství Hájek

Základní popis

Nabízím výrobu kuchyňských linek na míru za rozumnou cenu. Dále výroba obývacích stěn, ložnic, dětských pokojů, vestavěných skříní, schodišť, postelí z masivu atd. Záměřní, cenová nabídka a 3D návrh při realizaci ZDARMA.

Adresa

Útěchovice pod Strážištěm 15
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74541056
DIČ:  CZ8110041489
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyňských linek na míru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 426 147
E-mail: nabytekhajek@seznam.cz
WWW: www.nabytek-hajek.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Hájek - Generální ředitel

Další firmy v oboru

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!