• Detail firmy

Truhlářství FANNY´S - František Ratkovský

Základní popis

Provoz truhlářství se zaměřením na výrobu dřevěných pádel, masivního bytového nábytku, bytových doplňků, designového zahradního a chatového nábytku

Adresa

Stará Říše 230
588 67 Stará Říše

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88755151
DIČ:  CZ5811160916

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

E-mail: frantisek.ratkovsky@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Ratkovský - Majitel

Telefon: 773 826 732
E-mail: frantisek.ratkovsky@seznam.cz
Další firmy v oboru

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.