• Detail firmy

Truhlářství Doksany

Základní popis

Výroba zakázek od jednotlivých kusů, až po nábytkové sestavy kuchyňské linky, vestavěné skříně, schodiště samonosná i na betonový monolit.Stavební truhlářství vchodové dveře s dřevěným rámem, interiérové dveře s obložkou, dřevěná okna.

Adresa

Doksany 1/E
411 82 Doksany

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67931669
DIČ:  CZ7910150710
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Výroba zakázek je rozmanitá od jednotlivých kusů, až po zakázky vestavěné kuchyňské linky, vestavěné skříně, schodiště samonosná na obkladová na beton

Kontaktní údaje

E-mail: tomasrosenkranz@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Rosenkranc - Jednatel

Mobil: +420 604 865 370
E-mail: tomasrosenkranz@seznam.cz
Další firmy v oboru

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.