• Detail firmy

Truhlářství DanTom, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru, stříšek nad vchody a vjezdy včetně pergol či altánků.

Adresa

Pod Lapačem 229/29
750 02 Přerov XII - Žeravice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28614534

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na míru.

Kontaktní údaje

E-mail: info@truhlarstvidantom.cz
WWW: www.truhlarstvidantom.cz

Kontaktní osoba

Daniel Zdráhal - Jednatel

Mobil: +420 737 578 580
Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.