• Detail firmy

Truhlářství Adámek

Základní popis

Výroba a návrh nábytku a doplňků na zakázku.Cílem naší činnosti,mimo samotné výroby je též poradenctví.

Adresa

Hrazanská(areál Paltos)
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71148183

Výrobky, činnosti

Výroba a návrh nábytku a doplňků na zakázku.

Předsíně,skříně,obyváky,ložnice,kuchyně,doplňky v kuchyní,iteriéry,stolky a ostatní doplňky,projekty.

Kontaktní údaje

E-mail: truhlar.adamek@atlas.cz

Kontaktní osoba

Jan Adámek - Majitel

Mobil: 732 378 558
E-mail: truhlar.adamek@atlas.cz
WWW: www.truhlarstviadamek.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.