• Detail firmy

TRUHLAŘÍK, s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavbu plynovodů, přípojky plynovodů, vodovodů a kanalizací, výstavba veškeré infrastruktury. Zemní a výkopové práce.

Adresa

Moravcova 11
250 72 Kojetice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28242947

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 442 618
Telefon: +420 605 854 794
WWW: www.aaazemprace.cz

Kontaktní osoba

Ilona Truhlaříková - Jednatel

E-mail: truhlarik@seznam.cz
Další firmy v oboru

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".