• Detail firmy

Truck Servis, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej olejů a maziv. Prodáváme oleje a maziva pro automobily, průmysl a zemědělství. Poskytujeme možnost filtrace olejů, náplně do nového stroje, likvidace upotřebeného oleje. Stočení oleje přímo u zákazníka. Zastoupení Slovnaft, MOL lubricants.

Adresa

U Bílé haldy 1290
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48952338

Výrobky, činnosti

Prodej olejů a maziv.

Prodáváme oleje a maziva pro automobily,průmysl a zemědělství.Poskytujeme možnost filtrace olejů,náplně do nového stroje,likvidace upotřebeného oleje

Kontaktní údaje

Telefon: 371 726 088
E-mail: info@truck-servis.cz

Kontaktní osoba

ing. Marek Vejvoda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.