• Detail firmy

Trnka - služby, s.r.o.

Základní popis

Firma zabývající se účetnictvím a daňovým poradenstvím s již mnoha klienty ověřenou kvalitou a tradicí od roku 1995. Naše činnost byla v roce 2002 rozšířena o zprostředkování obchodu, prodej paliv a výkup kovového odpadu včetně jeho zpracování.

Adresa

Troubelice 391
783 83 Troubelice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27793915

Výrobky, činnosti

Firma zabývající se účetnictvím a poradenstvím.

Zprostředkování obchodu, prodej paliv a výkup kovového odpadu včetně jeho zpracování.

Kontaktní osoba

Zdeněk Trnka - Jednatel

Mobil: 608 765 823
E-mail: trnka.zdenek@trnka-sluzby.eu
WWW: www.trnka-sluzby.eu
Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

Ing. Ladislava Šromová

Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence a účetní poradenství. Také se zabýváme zpracováním mezd a vyhotovením daňových přiznání.