• Detail firmy

TRM SERVIS s.r.o.

Základní popis

Naše společnost zajišťuje kompletní domovní alarmy,kamerové systémy,elektronické zabezpečovací systémy,garážová vrata,rolety.....

Adresa

Toužimská 108/39
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02168952

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy a alarmy

Kontaktní údaje

E-mail: info@vrata-brany.cz
WWW: www.vrata-brany.cz

Kontaktní osoba

Leoš Biskup - Jednatel

Mobil: +420 608 030 000
Další firmy v oboru

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.