• Detail firmy

Tritax, s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí vedení účetnictví včetně kontrol a rekonstrukcí. Dále nabízí poradenství v oblasti obchodního, daňového a pracovního práva.

Adresa

Šumavská 982/31a
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26978881

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Firma nabízí vedení účetnictví včetně kontrol a rekonstrukcí. Dále nabízí poradenství v oblasti obchodního, daňového a pracovního práva.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 133 370
WWW: www.tritax.cz

Kontaktní osoba

Michal Ing. Rada - Jednatel

Mobil: +420 739 150 707
Další firmy v oboru

AlterEgo accounting s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, zpracováním mezd, personalistikou, celním odbavením, ekonomickým a organizačním poradenstvím.

DEBERO s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví externí formou. Zajišťujeme personální a mzdovou agendu, zpracování účetnictví a daňové evidence, poradenství a přípravu k auditu. Služby jsou určeny zejména subjektům v lokalitě Boskovice a okr. Blansko.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.