• Detail firmy

TRIO SVAR servis, s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis svářecí techniky, nabíječek, plazmových řezaček a startovacích vozíků různých značek. Servis ručního elektrického nářadí.

Adresa

Hildy Synkové 1005
763 31 Brumov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63482894

Výrobky, činnosti

Prodej svářecí techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 636 330 726
E-mail: triosvar@seznam.cz
WWW: www.triosvar.sweb.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Surý - Jednatel

Robert Mana - Jednatel

Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.