• Detail firmy

TRIM COMPANY, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost poskytuje služby při zajišťování bezpečnosti ochrany majetku zákazníka, ostrahy objektů, rodinných domů atd. před poškozením, zneužitím, zničením či odcizením. Dále poskytujeme recepční služby a kompletní úklidový servis.

Adresa

Ctěnická 693
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26738821
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

bezpečnost ochrany majetku,ostraha objektů,ostraha rodinných domů,recepční služby,kompletní úklidový servis,zajištění přepravy osob 8+1

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 412 424
Mobil: +420 606 832 318
WWW: www.trim-ba.cz

Kontaktní osoba

Milan Trnka - Majitel

Mobil: +420 606 832 318
Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

Euroforum Group,a.s.

Zabýváme se vzděláváním a poradenstvím v oblasti finančních trhů a investičního bankovnictví v České republice. Specializujeme se na poradenství v oblasti získávání dotací z fondů z Evropské unie. Pořádáme odborné vzdělávací semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Naše služby poskytujeme městům a obcím, vědeckovýzkumným organizacím či podnikatelskému sektoru.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.