• Detail firmy

TRILTON a.s.

Základní popis

Těšíme se na Vaši návštěvu na palubě botelu Racek a věříme, že při svém pobytu v historické Praze oceníte neobvyklé romantické prostředí, ve kterém celá posádka učiní vše pro to, aby Váš pobyt v Praze a zážitek z nalodění byl co nejpříjemnější.

Adresa

Na Dvorecké louce
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63079372
DIČ:  CZ63079372
  • Služby

Výrobky, činnosti

Botel Racek

- neobvyklé romantické prostředí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 004 811
Fax: +420 241 430 526
E-mail: info@botelracek.eu
WWW: www.botelracek.eu

Kontaktní osoba

Ludovit Tonhauser, Dr. - Jednatel

E-mail: tonhauser@botelracek.eu

Marie Soukupová, člen představenstva

Karel Rampír, člen představenstva

Josef Havlíček

Telefon: +420 241 004 811

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.