• Detail firmy

TRIGON MEDIA s.r.o.

Základní popis

- materiál pro různé pracovní činnosti (batika, dekupáž, pedig, ...) - produkty pro domácí výrobu koupelových solí, mýdel, svíček

Adresa

Výhledová 280
250 75 Káraný

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27562280

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Materiál pro různé pracovní činnosti (batika, dekupáž, pedig, ...)

Kontaktní údaje

E-mail: smejtkova@trigonmedia.cz
WWW: www.trigonmedia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Šárka Smejtková - Jednatel

Telefon: 777 551 755
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.