• Detail firmy

Trigema Building a.s.

Základní popis

Stavby bytových domů a prodej bytů do osobního vlastnictví. Stavební rekonstrukce, zateplování fasád, opláštění průmyslových hal.

Adresa

Bucharova 2641/14
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27653579

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 227 355 211
E-mail: trigema@trigema.cz
WWW: www.trigema.cz

Kontaktní osoba

Karel Branda - Předseda představenstva

Ing. Martin Malínský - Obchodní ředitel, Člen představenstva

Mobil: 737 283 255

Petr Bělina - Člen představenstva

Pobočky

Trigema a.s.
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.