• Detail firmy

TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá výstavbou obchodních center, prováděním stavebních prací a poradenstvím v oblasti stavebnictví. Jádrové vrtání betonu a železobetonu, řezání betonu stěnovou pilou.

Adresa

Francouzská 1025
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48401340

Výrobky, činnosti

Teracová dlažba

Provádíme opravy teracové dlažby např. v obchodních centrech apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 811 276
Fax: +420 556 811 276
E-mail: triga.koprivnice@seznam.cz
E-mail: trigaservice@seznam.cz
WWW: www.trigaservice.cz

Kontaktní osoba

Radim Hanák - Jednatel

Mobil: +420 602 749 493

Hynek Hanák - Jednatel

Telefon: 602 240 578
E-mail: triga.koprivnice@seznam.cz
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.