• Detail firmy

Tries, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme solární systémy, příhradové konstrukce, zateplování staveb, projekční činnost a nízkoenergetické i pasivní stavby.

Adresa

Balbínova 207/18
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47784091
DIČ:  CZ47784091
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavaebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: www .tr ies .cz
Mobil: +420 776 652 222
Mobil: +420 775 101 590
E-mail: kamila@tries.cz

Kontaktní osoba

Ing. Peter Smolár - Jednatel

Mobil: +420 725 969 332
E-mail: peter@tries.cz
Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.