• Detail firmy

TRICIN,s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou, přenosem a rozvodem elektřiny. Dále chovem ovcí, koz, koní, oslů, mul a mezků. Poradenství v oblasti podnikání a řízení.

Adresa

Hudcova 533/78C
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63487217
DIČ:  CZ63487217
Rok založení:  1996
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba elektřiny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 631 329

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Joch - Jednatel

Mobil: +420 603 226 203

Jaroslav Činčala - Jednatel

Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.