• Detail firmy

Tricapa, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenství v oblasti insolvence včetně poradenství ekonomicko-právního a personálního. Provozujeme informační portál insolweb a monitorovací službu Debtguard, zabývající se sledováním údajů v insolvenčním rejstříku.

Adresa

U Průhonu 1079/40
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25778030
DIČ:  CZ25778030
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

činnost účetních poradců

Personálně-právní poradenství,Poradenství v oblasti insolvenčních řízení,Obchodně právní poradenství,Účetní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 710 627
Fax: +420 266 710 627
E-mail: office@tricapa.cz
WWW: www.tricapa.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Pavel Klán - Jednatel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Euroforum Group,a.s.

Zabýváme se vzděláváním a poradenstvím v oblasti finančních trhů a investičního bankovnictví v České republice. Specializujeme se na poradenství v oblasti získávání dotací z fondů z Evropské unie. Pořádáme odborné vzdělávací semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Naše služby poskytujeme městům a obcím, vědeckovýzkumným organizacím či podnikatelskému sektoru.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.