• Detail firmy

TRIBO Engineering, s.r.o.

Základní popis

Renovace strojních součástí žárovými nástřiky. Výroba strojních součástí. Dodávka výměníků a separátorů olejů Alfa Laval. Nabízíme hydraulické systémy

Adresa

Karla Pokorného 1362/55 708 00 Ostrava-Poruba
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29458218

Výrobky, činnosti

Žárové nástřiky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 937 306
E-mail: tomas.pohludka@triboing.cz
WWW: www.triboing.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Pohludka - Jednatel

Telefon: +420 605 553 839
Další firmy v oboru

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.