• Detail firmy

Tribase ARCH spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy, projekty, realizace a údržbu zahrad a zeleně. Zahrady na klíč, výsadba stromů a zeleně, zakládání trávníků, sekání trávy, péče o zel

Adresa

Slunečná 1162
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26031981

Výrobky, činnosti

Provádíme návrhy, projekty, realizace zahrad

Provádíme návrhy, projekty, realizace a údržbu zahrad a zeleně. Zahrady na klíč, výsadba stromů a zeleně, zakládání trávníků, sekání trávy, péče o zeleň ve firmách i průmyslových zónách. Prodej sazenic a řízků japonských topolů, produktú levandule.

Kontaktní údaje

Telefon: 388 311 447
Telefon: 388 317 741
E-mail: arch@tribase.cz
WWW: www.tribase-zahrady.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Skřivan - Jednatel

Mobil: 723 437 582

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.