• Detail firmy

Trhlík - práce se stavební mechanizací, s.r.o.

Základní popis

Jeřábnické práce - provádíme montáž a demontáž hal, komínů, bednění, mostní konstrukce, pokládka betonových rour a osazování strojů. Práce s jeřáby AD 028, a AD 14 4x4. Po dohodě i ostatní práce s mechanizací

Adresa

Dr. Bureše 1188/7
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26085356

Výrobky, činnosti

provádíme montáž a demontáž hal, komínů, bednění

Kontaktní údaje

E-mail: trhlikjan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Trhlík - Jednatel

Mobil: +420 602 949 393

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAVERNA spol. s r.o.

Prodej vozidel Multicar, nákladních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly na nákladní, užitková a přípojná vozidla všech značek. Zajišťujeme servis a generální opravy.

BEST STAVEBNÍ STROJE s.r.o.

Prodej a servis stavebních zemních strojů. Přídavná zařízení, náhradní díly. Kolové nakladače LOCUST, pásové bagry YANMAR, kloubové nakladače ATLAS, hutnící technika, stroje pro kompostárny, starší stroje UNC, vázací prostředky. Oleje a maziva zn. Nils.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.