• Detail firmy

TREWIT s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme minerální doplňková krmiva a lizy pro hospodářská zvířata. Jsme držiteli certifikátu pro výrobu krmiv ekologického zemědělství. Zabýváme se veterinárním a chovatelským poradenstvím. Provádíme rozbory krmiv a metabolických profitů.

Adresa

Za Dvorem 305
763 14 Štípa

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26276429
DIČ:  CZ26276429
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Doplňková minerální krmiva.

Vyrábíme doplňkové minerální krmivo pro skot, prasata, koně, ovce a kozy. Krmivo obohacené vitamíny. Nabízíme solné a minerální lizy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 915 448
Fax: +420 577 915 448
E-mail: trewit@trewit.cz
WWW: www.trewit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Duda, CSc. - Jednatel

Další firmy v oboru

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.

PELety PELant

Nabízíme kvalitní dřevěné pelety a brikety české výroby. Pelety dodáváme balené v pytlích po 15 kg, brikety v baleních po 25 kg a 20 kg. Nabízíme vysokou kvalitu za vynikající cenu.

AGROPELETY s.r.o.

Produkujeme rostlinné pelety jako alternativní topné palivo pro váš domov. Rostlinné pelety jsou kromě topení vhodné jako krmivo a podestýlka pro koně a domácí zvířata. Celoročně vykupujeme seno a slámu.