• Detail firmy

Trestel CZ, a.s.

Základní popis

Realizace telekomunikačních sítí.

Adresa

Nad elektrárnou 411
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26177129
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace telekomunikačních sítí.

Optická vlákna odkazy,Telehousing Služby- bezpečnostní zařízení, První Line Maintenance Služby,Serverhousing Služby

Kontaktní údaje

Telefon: 267 198 115
Fax: 267 198 116
E-mail: office@trestel.cz
WWW: www.trestel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Soukup - Předseda představenstva

Telefon: 267 198 115
Mobil: 602 380 400
E-mail: lubomir.soukup@trestel.cz

Marcollo pan

Mobil: 602 662 366
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.