• Detail firmy

Treasure Hunt Prague - Milan Vejlupek

Základní popis

Hra Treasure Hunt Prague je aktivita teamů, při které zábavnou formou poznáte Prahu z jiného úhlu. Ideální pro firemní teambuilding.

Adresa

Senovážné náměstí 866/29
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87132575
DIČ:  CZ8303012762
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní teambuilding

Kontaktní údaje

Mobil: +4207 759 614 30.
E-mail: info@treasurehuntprague.cz
WWW: www.treasurehuntprague.cz

Kontaktní osoba

Milan Vejlupek - Jednatel

Mobil: +420 728 262 086

Karol Minarovič

Mobil: +4207 759 614 30.

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

HOTEL 24

Nabízíme jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, stejně jako čtyřnásobek. Každý z nich jsou vybaveny pohodlnými postelemi, LCD televizory, velké prostorné skříně a stoly se židlemi. Jsme mají vysokou důvěryhodnost u zákazníků na polském trhu i v zahraničí. My charakterizovat spolehlivost, estetiku a profesionalitu. Chceme, abyste jste byli spokojeni se službami! Vítejte!

MASSIMO

Naše společnost se zabývá pronájmem pokojů v ubytovnách z aplikována v centru Varšavy. Máme široký sortiment apartmány jsou umístěny na různých ulicích města. Nabízíme apartmány a pokoje pro rodiny s dětmi, studenty, mladé páry a podnikatele. Naše zařízení jsou vybaveny moderním nábytkem, kuchyňská linka spotřebiči a nádobím a spotřebičů pro domácnost. Zveme vás seznámit s nabídkou.