• Detail firmy

TRE, a.s.

Základní popis

Kompletní portfolio plynových a elektrických krbů a kamen včetně krbového příslušenství. Dodáváme krby na klíč. Navrhneme vhodná krbová řešení včetně vizualizace 3D modelu ve Vašich prostorách. Provádíme revize plynových a elektrických zařízení.

Adresa

Pražská 8
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25785303

Výrobky, činnosti

Kompletní portfolio plynových a elektrických krbů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 570 370
E-mail: mhamroziova@tre-krby.cz
WWW: www.tre-krby.cz
Další firmy v oboru

Rakoplynoservis, s.r.o.

Specializujeme se na plynoistalační práce. Provádíme revize plynu, opravy a revize plynových spotřebičů, servis plynových zařízení. Zajišťujeme prodej plynových kotlů.

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.