• Detail firmy

TRAVEL & MOVING s.r.o.

Základní popis

Stěhování bytů, stěhování firem, stěhování rodinných domů, stěhování težkých břemen, likvidace pozůstalostí, vyklízení půd, sklepů i zahrad.

Adresa

Mojmírovců 1248/38
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01422171
DIČ:  CZ01422171
  • Služby

Výrobky, činnosti

stěhování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 605 958
E-mail: info@stehujilevne.cz
WWW: www.stehujilevne.cz

Kontaktní osoba

Jan David - Jednatel

Mobil: +420 606 605 958

Roman Dolejš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

PS PATROL, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní služby v oblasti: ochrana majetku a osob, fyzická ostraha objektů, převozy peněz a cenin, detektivní služby, pořadatelské, recepční, patrolové a úklidové služby. Nabízíme náhradní plnění povinného podílu dle § 24. ISO 9001. Zajišťujeme kompletní bezpečnostní služby dle Vašich požadavků a přání. Jsme osvědčenou bezpečnostní a strážní firmou. Kontaktujte nás a přesvědčte se.

Finex Technology s.r.o.

Nabízíme profesionální, ekologicky šetrný systém chemického čištění otopných, vodních a technologických soustav. Odstraňujeme nánosy a usazeniny, provádíme pravidelné čištění k udržení výborného stavu zařízení. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a plnohodnotné služby pro naše spokojené zákazníky. Chceme být Vaším dlouhodobým partnerem. Kontaktujte nás.