• Detail firmy

Translation Factory, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby v 65 jazycích a různých oborech. Soudní překlady, korektury rodilým mluvčím, přepisy atd.

Adresa

V Jámě 699/1
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27083411
DIČ:  CZ27083411
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překladatelství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 274 362
Mobil: +420 224 162 512
E-mail: podzemsky@prelozit.cz
E-mail: info@prelozit.cz
WWW: www.prelozit.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Podzemský - Jednatel

Další firmy v oboru

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.