• Detail firmy

TRANSLATION CENTER ŠIDLA

Základní popis

Zajišťujeme odborné překlady z/do běžných jazyků a konsekutivní a simultánní tlumočení z/do běžných jazyků, poskytujeme zákaznické a množstevní slevy, individuální i skupinová výuka jazyků.

Adresa

Jičínská 1747/3
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70755523
DIČ:  CZ70755523

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme odborné překlady z/do běžných

jazyků a konsekutivní a simultánní tlumočení z/do běžných jazyků, poskytujeme zákaznické a množstevní slevy, individuální i skupinová výuka jazyků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 762 672
Mobil: +420 777 239 334
E-mail: sidla@translationcenter.eu
WWW: www.translationcenter.eu

Kontaktní osoba

Radek Šidla - Jednatel

Další firmy v oboru

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.