• Detail firmy

Transfúzní služba a.s.

Základní popis

Zabýváme se zásobováním transfúzními přípravky a zajištěním správných hemoterapeutických postupů od výrobce k pacientovi dle evropské legislativy.

Adresa

B. Němcové 1006/22
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26797917
DIČ:  CZ26797917

Výrobky, činnosti

Transfúzní služba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 700 660
Mobil: +420 724 612 667
E-mail: evidence.bruntal@tslspk.cz
WWW: www.transfuznisluzba.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Marie Urbánková - Předseda představenstva

MUDr. Štefan Repovský - Člen představenstva

Ing. Irena Orságová - Člen představenstva

Další firmy v oboru

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

IKA-R s.c.

Jsme dovozce a distributor elektrických a ručních vozíků. Nabízíme také elektrické skútry a proleženina polštáře. Naše nabídka je určena jak do obchodů, které se zabývají v tomto typu výběru, jak pro jednotlivce.

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Produkcyjne Sonomed Sp. z o. o.

Sonomed Společnost od svého vzniku, tedy od roku 1989 navrhuje a vyrábí zařízení pro neinvazivní Doppler lékařské diagnózy. Vyrábíme široký sortiment sondy standardu ultradźwiękowych.Oferujemy pro naše kamery, také poskytují možnosti pro speciální nebo neobvyklé objednávky šité na míru individuálním potřebám pro výzkum a vědecké účely.