• Detail firmy

Trámy s.r.o.

Základní popis

V našem eshopu nabízíme šperky, prsteny, náušnice, řetízky, náhrdelníky, manžetové knoflíčky, piercing známých značek, také dětské šperky Cutie.

Adresa

Politických vězňů 40
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25781936
DIČ:  CZ25781936

Výrobky, činnosti

Bižuterie a šperky

V našem eshopu www.piercingforyou.cz nabízíme šperky, prsteny, náušnice, řetízky, náhrdelníky, manžetové knoflíčky, hodinky, piercing známých značek - Swarovski, Tribal, Avro Diamonds, Miss Sixty, Morellato, a také dětské šperky značky Cutie.

Kontaktní údaje

E-mail: piercingforyou@seznam.cz
WWW: www.piercingforyou.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kadlčík

Mobil: +420 775 988 900
E-mail: piercingforyou@seznam.cz

Miloš Krupka - Jednatel

Mgr. Radoslav Krupka - Jednatel

Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.