• Detail firmy

Traktorservis-ML, s.r.o.

Základní popis

Prodej malotraktorů a traktorů Kubota, Iseki, Kioti, Belorus, Shibaura včetně příslušenství. Nabídka sekaček, pluhů, rotavátorů, radlic, mulčovačů, za

Adresa

Silůvky č.ev. 87
664 46 Silůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29264413

Výrobky, činnosti

Komunální technika

Kontaktní údaje

Mobil: +42 072 784 503
E-mail: obchod@traktorservis.cz
WWW: www.traktorservis.cz

Kontaktní osoba

MARTIN LACINA - Jednatel

Mobil: +420 724 784 500

ZDEŇKA PUČÁLKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.