• Detail firmy

Tradiční stavby s.r.o.

Základní popis

Stavební práce se zaměřením na přírodní a tradiční stavební materiály-kamenické práce,pokládka kamenných dlažeb vč. zemních prací,stavby kamenných zdí

Adresa

Smiřických 2
250 83 Škvorec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28387970
DIČ:  CZ28387970
Rok založení:  2008

Výrobky, činnosti

Stavební práce se zaměřením na přírodní a tradiční stavební materiály - kamenické práce, pokládka kamenných dlažeb vč. zemních prací, stavby kamenných ohradních zdí, stavby zahrad a rybníků, restaurování kamene, pokládka starých dřevěných podlah.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 284 022
Mobil: +420 603 547 516
E-mail: klein@tradicnistavby.cz
WWW: www.tradicnistavby.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Roman Klein - Jednatel

Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.