• Detail firmy

TradeCan s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný prodej a servis Canon. Multifunkce, kopírky, tiskárny, skenery, faxy, foto. Spotřební materiál, tonery, cartridge, inkousty, papír. Opravy tiskáren, multifunkcí, kopírek, faxů a laser HP i u zákazníka. Pronájem multifunkcí a kopírek.

Adresa

Kloknerova 1245/1
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24725170

Výrobky, činnosti

Autorizovaný prodej a servis Canon.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 951 583
Mobil: +420 731 203 934
E-mail: obchod@tradecan.cz
WWW: www.tradecan.cz

Kontaktní osoba

Jiří Černý - Jednatel

Jakub Černý

Mobil: +420 603 904 544

JANA KOLÁŘOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

Tiskárny Praha

Pro vás a vaší tiskárnu udělá prakticky cokoliv. Ať se jedná o čištění, údržbu, servis, nákup nového přístroje nebo například ekologickou likvidaci, nic pro nás není překážkou. Vyřešíme za vás jakýkoliv problém s vaším zařízením.