• Detail firmy

TRADE IN, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se internetovým prodejem držákových systémů Toolflex. Nabízíme držáky bez objímky, s objímkou, bez šroubků, základní, hliníkové lišty a další

Adresa

Švabinského 597/17
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49611348

Výrobky, činnosti

Držákové systémy

Kontaktní údaje

WWW: www.toolflex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Bezděk

Telefon: 602 781 115

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.