• Detail firmy

Trade Export s.r.o.

Základní popis

CZECH BABY WATER - Česká dětská voda. Vlastníme a výrábíme kojenecké vody CZECH BABY WATER z vrtu podzemního pramene 102m, v chráněné horské oblasti Roudno, Jesenických hor České republiky.

Adresa

Nový Zlíchov 3172/6
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27599019
DIČ:  CZ27599019

Výrobky, činnosti

Dětská kojenecká voda

Produkt nejvyšší kvality je exportován zahraničním obchodním partnerům do Arabských států. Nyní nabízíme tuto jedinečnou vodu také i na trh ČR a SR.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 334 451
E-mail: claw@czechbabywater.cz
WWW: www.czechbabywater.cz

Kontaktní osoba

Subotová Věra - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 777 933 311
E-mail: claw@czechbabywater.cz
Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.